فاقرءوا ما تیسر من القرآن

بیانیه موسسه فرهنگی قرآن و عترت آیات هدایت در محکومیت اهانت به قرآن کریم

در پی اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در غرب، موسسه فرهنگی قرآن و عترت آیات هدایت در بیانیه‌ای ضمن محکومیت این اقدام خواستار برخورد و پاسخ قاطع کشورهای اسلامی با عوامل این اقدام شیطانی شد.

توهین به مقدسات دینی و اِعمال رفتارهای اهانت‌آمیز، در تمام ادیان الهی امری مذموم بوده و غیرقابل تحمل است. ارزش‌های دینی که برخاسته از فطرت الهی و نجات‌بخش بشریت است، همیشه باید مصون از تعرض و اهانت باشد.
ما متأسفانه شاهد رفتارهای خلاف آموزه‌های دینی و مذهبی و منافی شئون بشری و انسانی، علیه دین بزرگ اسلام و مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان در برخی کشورهای غربی هستیم.
دولت سوئد که از مدعیان حقوق بشر در غرب است در حالی به بهانه آزادی مبادرت به صدور چنین مجوز ضددینی و ضداسلامی می‌کند که احترام به عقاید، مقدسات و ارزش‌های جوامع انسانی یکی از ابتدایی ترین حقوق آنان است. این اقدام خلاف عقلانیت وحقوق الهی انسان ها باعث جریحه‌دار شدن عواطف و احساسات دینی خیل عظیم مسلمانان در سرتاسر جهان شده است هر چند که بی تردید آمران، عاملان و دست‌اندرکاران چنین اقدامات زشتی به زودی دچار عقوبت سختی خواهند شد.
از همه‌ آزادی‌خواهان و موحدان جهان می خواهیم در کنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت‌پراکنی مقابله کنند و این اقدام نفرت‌انگیز که با هدف اسلام هراسی، ناامن سازی جهان، تقویت افراط‌گری و خشنونت در جهان صورت می‌گیرد را محکوم نمایند.
اللهم انصر الاسلام والمسلمین و اخذل الکفار و المنافقین
موسسه فرهنگی قرآن و عترت آیات هدایت

برای برقراری ارتباط می توانید از فرم تماس، در منوی سایت، استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با شما در میان گذاشته می شود.

سایتهای مرتبط