فاقرءوا ما تیسر من القرآن

آغاز کلاسهای تابستانی موسسه قرآن و عترت آیات هدایت در قم

با شروع فصل تابستان موسسه قرآن و عترت آیات هدایت اقدام به برگزاری کلاسهای تابستانی نمود.

روابط عمومی موسسسه فرهنگی قرآن و عترت آیات هدایت با اعلام این خبر گفت: این دورهای آموزشی به صورت حضوری، تلفنی و مجازی برگزار می شود و امکان ثبت نام برای همه افراد بالای ۴ سال مهیاست.
وی درباره جزئیات طرح تصریح کرد: امسال کلاسهای تابستانی در ۴ طرح مجزا برگزار می شود که طرح اول ویژه قرآن آموزان ۴ الی ۶ سال است و شامل حفظ ده سوره از جزء سی قرآن کریم، احادیث نماز، کلاسهای مهارتی ، نقاشی ، کاردستی، سفال، ریاضی وعلوم خواهد بود.
مسئول روابط عمومی موسسه در ادامه افزود: طرح دوم ویژه دختران اول تا پنجم ابتدایی است که برای این افراد اقدام به برپایی کلاسهایی جهت حفظ سوره های منتخب (یستبارکواقعه) ، احکام ، تصحیح نماز و وضو و کلاسهای مهارتی و هنری شامل خیاطی، آشپزی، نقاشی، خطاطی و گلدوزی نموده ایم.
وی گفت: در طرح سوم که یک طرح ۳ ساله برای حفظ کل قرآن کریم است دختران اول تا ششم ابتدایی امکان ثبت نام دارند. همچنین این دوره به صورت تلفنی و حضوری طی ۳ جلسه در طول هفته برگزار می شود و همراه با تفسیر و تدبر در قرآن کریم خواهد بود.
وی در خصوص طرح چهارم کلاسهای تابستانی موسسه گفت: این طرح ویژه مادران وبانوان جوانی است که قصد دارند طی ۳ سال اقدام به حفظ قرآن کریم کنند.
روابط عمومی موسسه با اذعان به این مطلب که کلاسهای فوق نیز طی سه نوبت در طول هفته برگزار می شود افزود: امکان آموزش تلفنی و حضوری برای علاقمندان در این دوره از کلاسها مهیاست.
به گفته مدیرعامل موسسسه فرهنگی قرآن و عترت آیات هدایت شروع کلاسهای تابستانی را اول تیر ماه اعلام کرد و گفت:علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۰الی ۱۲ از طریق تماس با شماره های ۰۲۵۳۷۷۲۷۲۹۹ و۰۲۵۳۷۷۲۷۲۵۱ و یا با مراجعه حضوری در موسسه (خیابان چهارمردان _کوچه ۴فرعی اول. پلاک۴۱ساختمان مهدیه ) نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای برقراری ارتباط می توانید از فرم تماس، در منوی سایت، استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با شما در میان گذاشته می شود.

سایتهای مرتبط